Mis on kogupäevakool?

Elva Gümnaasiumis on õpilastel võimalik sisustada oma aega tundide lõpust kuni koju minekuni turvalises ja meeldivas keskkonnas. Kogupäevakoolis toetatakse, suunatakse ja arendatakse õpilaste võimeid. Samuti on võimalus saada tuge koduste õppetükkide lahendamisel, oodata peale tundide lõppu algavaid huviringe, aidata erilisi tuge vajavaid noori ning õpetada sotsiaalseks toimetulekuks vajalikke oskusi sõbrasuhete kaudu.

Kogupäevakooli reeglid

Õppides kogupäevakoolis tuleb jälgida järgnevaid reegleid:

• oleme üksteise vastu sõbralikud ja viisakad;
  • aitame üksteist, arvestame teistega ja vabandame, kui oleme eksinud;
  • lahendame arusaamatused sõnadega ja ei kasuta füüsilist vägivalda;
  • hoiame koolivara;
  • kui mure tundub liiga suur, et seda ise lahendada, siis palume õpetajalt abi;
  • reeglite mitmekordsel eksimisel on kogupäevakooli õpetajal õigus õpilane rühmast eemaldada (kogupäevakooli õpetaja teavitab lapsevanemat).

Kellaaeg Tegevused
13:05 – 13:20 Söömine
13:20 – 15:00 Kogupäevakooli huviringid
  Õpilastele, kes ei osale huviringides:
13:20 –14:00 Õppimine, individuaalne töö õpilastega, lugemine, vajadusel raamatukogu külastamine, arvuti kasutamine õppetöös, vabategevused
14:00 – 15:00 Vabategevused. Võimalus oodata peale tundide lõppu huviringide ja  treeningute algust, viibimine õues (vastavalt võimalustele), käeline tegevus (joonistamine, käsitöö), muusika kuulamine, mängimine jne.

NB! Siseruumis püütakse viibida minimaalselt ja viibida õues aastaringselt, mis eeldab vastava riietuse olemasolu.

Päeva lõpetamine. Mängude korrastamine, ruumi korrastamine.

Kogupäevakooli lisainfot saab E-R kella 12.00-15.00 telefonilt 53443376.

Kõigi kogupäevakooli tegevuste sh huviringidega tegeleb kogupäevakooli koordinaator Marge Järveoja: margej@elvag.edu.ee

Elva Gümnaasiumi tunnuslause

Teadmised on igihaljad