Neljapäeval, 8.detsembril, osalesid Elva Gümnaasiumi 1-3. klassi poisid ja tüdrukud Eesti Maaülikooli spordihoones Lõuna regiooni finaalturniiril rahvastepallis. Maakondlikul etapil edukalt esinenud Elva Gümnaasiumi õpilased said nüüd rammu katsuda Tartumaa ja Tartu linna parimate rahvastepalluritega. Valgamaa, Võrumaa ja Põlvamaa koolid jäid sel korral suuremate haiguspuhangute tõttu koolides võistlustelt kõrvale.
Alagrupimängudes jäid nii poisid kui ka tüdrukud pingelistes kohtumistes vastastele napilt alla. See tähendas seda, et nii poisid kui ka tüdrukud said võimaluse mängida 3-4. koha mängus. Poisid väljusid heiltusest Tartu Tera kooliga võitjana ning saavutasid tubli 3. koha. Tüdrukud jäid tulise võitluse järel alla Lähte Ühisgümnaasiumile ja saavutasid 4.koha.

Elva Gümnaasiumi tüdrukute koosseis:
Karoliine Juust 3.b
Petra Joanna Raave 3.b
Marta Raudik 3.b
Gedi Salumäe 3.b
Eliise Pastak 3.b
Mariliis Jürjenson 3.d
Mia-Marie Hanson 3.a
Karola Keis 3.a

Elva Gümnaasiumi poiste koosseis:
Reimo Aasamäe 3.b
Jako Jasper Aksjonov 3.b