Meie kool

Meie inimesed

Direktsioon

Direktor

Tarmo Post

tarmopost@elvag.edu.ee
730 1837, 5225 144

1.-6. õppejuht

Ele Vool

elevool@elvag.edu.ee
730 1822

7.-12. õppejuht

Tõnis Parksepp

tonisparksepp@elvag.edu.ee
730 1830

Arendus- ja huvijuht

Heliise Riisaar

heliiseriisaar@elvag.edu.ee
730 1823

Arendus- ja noorsootööjuht

Kätlin Tatar

katlintatar@elvag.edu.ee
730 1286

Tugispetsialistid

1. - 6. klasside sotsiaalpedagoog

Irena Lümat

irenalymat@elvag.edu.ee
730 1828

1. - 6. klasside HEV-koordineerija | Eripedagoog

Maiu Nurmoja

maiunurmoja@elvag.edu.ee
730 1826

7. - 12. klasside sotsiaalpedagoog

Ele Mälk

elemalk@elvag.edu.ee
730 1838

7. - 12. klass psühholoog

Martin Kimmel

martinkimmel@elvag.edu.ee
730 1285

Logopeed

Eve Vaigu

evev@elvag.edu.ee

Logopeed

Sirle Mallo

sirle@elvag.edu.ee

Sotsiaalpedagoog

Kati Ruljand

katiruljand@elvag.edu.ee

7. - 12. klasside HEV-koordineerija

Kaile Keldo

kailekeldo@elvag.edu.ee
5047 673

Õpetajad

Õpetaja Õppeaine Klassijuhataja E-post

Rebane, Pille

Klassiõpetaja

1.a

pille@elvag.edu.ee

Korol, Külli

Klassiõpetaja

1.b, 4.b

kylli@elvag.edu.ee

Jaama, Anne

Klassiõpetaja

1.c

anne@elvag.edu.ee

Luik, Karmen

Klassiõpetaja

1.d

karmenluik@elvag.edu.ee

Rooväli, Tiina

Õpiabi

1.e

tiinaroovali@elvag.edu.ee

Matrossov, Annika

Klassiõpetaja

2.a, 6.d

annikate@elvag.edu.ee

Rego, Margit

Klassiõpetaja

2.b

margitr@elvag.edu.ee

Püll, Reelika

Klassiõpetaja

2.c

reelikapyll@elvag.edu.ee

Tasa, Monika

Klassiõpetaja

2.d

monikatasa@elvag.edu.ee

Maidla, Anne

Klassiõpetaja
Vene keel

2.e

annem@elvag.edu.ee

Puusaag, Anneli

Klassiõpetaja
Ajalugu

3.a, 6.a

annelip@elvag.edu.ee

Sugul, Ave

Klassiõpetaja
Matemaatika

3.b

ave@elvag.edu.ee

Ruus, Sirje

Klassiõpetaja
Õpiabi

3.c

sirje@elvag.edu.ee

Koppel, Anne

Klassiõpetaja

3.d

annek@elvag.edu.ee

Ruljand, Kati

Klassiõpetaja

3.e

katiruljand@elvag.edu.ee

Karjane, Kaisa

Kehaline kasvatus

4.a

kaisakarjane@elvag.edu.ee

Jänes, Kristiina

Klassiõpetaja

4.c

kristiinajanes@elvag.edu.ee

Nurmoja, Maiu

Matemaatika

4.d

maiunurmoja@elvag.edu.ee

Alikas, Sirje

Inglise keel

5.a

sirjea@elvag.edu.ee

Lümat, Irena

Õpioskused

5.b

irenalymat@elvag.edu.ee

Toom, Evelin

Arvutiõpetus
Bioloogia
Inimeseõpetus
Loodusõpetus
Õpioskused

5.c

evelintoom@elvag.edu.ee

Kann, Helen

Matemaatika

5.d

helenkann@elvag.edu.ee

Karindosk, Vilja

Eriklassi õpetaja

5.e

viljakarindosk@elvag.edu.ee

Krillo, Cati

Bioloogia
Geograafia
Inimeseõpetus
Perekonnaõpetus

6.b

cati@elvag.edu.ee

Mõttus, Ilme

Eesti keel
Kirjandus

6.c

ilme@elvag.edu.ee

Allik, Merike

Muusikaõpetus

7.a

merike@elvag.edu.ee

Mälk, Ele

Inimeseõpetus
Vene keel

7.b, 9.a

elemalk@elvag.edu.ee

Koemets, Riina-Merike

Vene keel

7.c

riinakoemets@elvag.edu.ee

Vihalem, Merje

Eesti keel
Kirjandus

7.d

merje@elvag.edu.ee

Must, Johannes

Matemaatika

8.a

johannesmust@elvag.edu.ee

Kuresson, Aire

Matemaatika

8.b

airekuresson@elvag.edu.ee

Ojakivi, Eva

Inglise keel

8.c

eva@elvag.edu.ee

Lillak, Mare

Eesti keel
Kirjandus

9.b

marel@elvag.edu.ee

Tatar, Kätlin

Draamaõpetus
Inimeseõpetus

9.c

katlintatar@elvag.edu.ee

Lastik, Katrin

Kunstiõpetus

9.d

katrinr@elvag.edu.ee

Kull, Kai

Matemaatika

9.e

kaikull@elvag.edu.ee

Kalmus, Kaja

Bioloogia
Füüsika
Keemia
Loodusõpetus

10

kajakalmus@elvag.edu.ee

Siim, Geil

Bioloogia
Füüsika
Keemia
Loodusõpetus

10

geil@elvag.edu.ee

Lastik, Revo

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus

11

revo@elvag.edu.ee

Gaver, Elo

Inglise keel
Inimeseõpetus

11

elogaver@elvag.edu.ee

Õunapuu, Tiina

Eesti keel
Kirjandus

12

tiinaounapuu@elvag.edu.ee

Aarna, Silver

Füüsika
Geograafia
Loodusõpetus

silveraarna@elvag.edu.ee

Aidla, Margit

Kehaline kasvatus

margita@elvag.edu.ee

Arik, Saskia

Inglise keel

saskia@elvag.edu.ee

Blohina, Tatjana

Vene keel

tanja@elvag.edu.ee

Einola, Aile

Füüsika
Loodusõpetus

aileeinola@elvag.edu.ee

Haas, Ester

Inglise keel

esterhaas@elvag.edu.ee

Halliste, Toomas

Kehaline kasvatus

toomashalliste@elvag.edu.ee

Herbst, Margit

Eesti keel
Kirjandus

margitherbst@elvag.edu.ee

Jaani, Piret

Matemaatika

piretjaani@elvag.edu.ee

Johanson, Aivar

Tehnoloogiaõpetus

aivarj@elvag.edu.ee

Johanson, Tea

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus

tea@elvag.edu.ee

Jõesalu, Ülle

Inglise keel

ylle@elvag.edu.ee

Kalmus, Kaja

Keemia

kajakalmus@elvag.edu.ee

Klemm, Neti

Matemaatika

netiklemm@elvag.edu.ee

Kuldvere-Vent, Ehtel

Loovmuusika
Muusikaõpetus

ehtel@elvag.edu.ee

Kuresoo, Jürgen

Kehaline kasvatus

jyrgenkuresoo@elvag.edu.ee

Kuresoo, Tiia

Bioloogia
Inimeseõpetus

tiiaku@elvag.edu.ee

Kurg, Viivika

Matemaatika

viivika@elvag.edu.ee

Lehtla, Anne-Ly

Eesti keel
Kirjandus

annelylehtla@elvag.edu.ee

Leonovitš, Lena

Joonestamine
Kunstiõpetus

lena@elvag.edu.ee

Lepik, Rein

Bioloogia
Füüsika
Geograafia
Keemia
Matemaatika

reinlepik@elvag.edu.ee

Lepp, Triinu Lii

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus

triinuliilepp@elvag.edu.ee

Muni, Ester

Matemaatika

estermuni@elvag.edu.ee

Mõistus, Ivika

Matemaatika

ivika@elvag.edu.ee

Ojavee, Tiina

Eriklassi õpetaja

tiinaojavee@elvag.edu.ee

Ollino, Reet

Käsitöö

reet@elvag.edu.ee

Pajor, Kersti

Geograafia

kerstip@elvag.edu.ee

Pedmanson, Paula Mall

Inglise keel

paulamallpedmanson@elvag.edu.ee

Pent, Tarmo

Arvutiõpetus

tarmo@elvag.edu.ee

Pihlak, Evelin

Kehaline kasvatus

evelinp@elvag.edu.ee

Pihlak, Marek

Kehaline kasvatus

marekpi@elvag.edu.ee

Roosaar, Meelis

Muusikaõpetus

meelisrs@elvag.edu.ee

Ruus, Tiiu

Saksa keel

ruus@elvag.edu.ee

Siim, Lii

Inglise keel

lii@elvag.edu.ee

Simson, Lilia

Saksa keel

simson@elvag.edu.ee

Sinimäe, Jaanus

Tehnoloogiaõpetus

jaanussinimae@elvag.edu.ee

Štšerbo, Olga

Inglise keel

olga@elvag.edu.ee

Tani, Pille

Käsitöö

pillet@elvag.edu.ee

Tubli, Tiina

Inglise keel

tiinatubli@elvag.edu.ee

Vaigu, Eve

Eesti keel
Logopeed

evev@elvag.edu.ee

Veizenen, Boris

Vene keel

borisveizenen@elvag.edu.ee

Ustav, Tiit

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus

tiit@elvag.edu.ee

Toim, Mall

Eesti keel
Kirjandus

mall@elvag.edu.ee

Vaardt, Leila

Vene keel

leila@elvag.edu.ee

Liivak, Kadi

Matemaatika

kadiliivak@elvag.edu.ee

Kooli personal

Nimi Amet E-post

Ebelmann, Riina

Tugiisik

riinaebelmann@elvag.edu.ee

Herik, Maris

Tugiisik

marisherik@elvag.edu.ee

Jamur, Janne

Abiõpetaja
(Lapsehoolduspuhkusel)

jannejamur@elvag.edu.ee

Juhkam, Taimi

Raamatukoguhoidja

taimi@elvag.edu.ee

Juur, Kaija

Sotsiaalpedagoog
(Lapsehoolduspuhkusel)

kaija@elvag.edu.ee

Jänes, Kristiina

Abiõpetaja

kristiinajanes@elvag.edu.ee

Järveoja, Marge

Abiõpetaja

margej@elvag.edu.ee

Napp, Ülla

Raamatukoguhoidja

ylla@elvag.edu.ee

Paats, Annika

Tugiisik

annikapaats@elvag.edu.ee

Pent, Tarmo

Info ja kommunikatsiooni tehnoloog (IKT)

tarmo@elvag.edu.ee

Rusina, Alesja

Tugiisik

alesjarusina@elvag.edu.ee

Rähni, Heli

Õppetöö koordinaator

heli@elvag.edu.ee

Sikk, Eva

Tugiisik

evasikk@elvag.edu.ee

Sikk, Karin

Tugiisik

karinsikk@elvag.edu.ee

Talv, Alari

Haridustehnoloog

alaritalv@elvag.edu.ee

Tikka, Jaanus

IT tugi/haridustehnoloog

jaanustikka@elvag.edu.ee

Riina Udovenko

Õppetöö koordinaator/juhiabi

riinaudovenko@elvag.edu.ee

Varep, Külli

Tugiisik

kyllivarep@elvag.edu.ee

Päss, Liina

Abiõpetaja

liinapass@elvag.edu.ee

Elva Gümnaasiumi tunnuslause

Teadmised on igihaljad