Mittestatsionaarne õpe

Õpetajad

Õpetajad

Õpetaja Õppeaine E-post

Aile Einola

Füüsika

aileeinola@elvag.edu.ee

Cati Krillo

11k klassijuhataja
Psühholoogia
Geograafia
Perekonnaõpetus

cati@elvag.edu.ee

Ele Vool

Uurimistöö alused

elevool@elvag.edu.ee

Heli Rähni

Õppetöö koordinaator

heli@elvag.edu.ee, 7301820

Kaja Kalmus

Keemia

kajakalmus@elvag.edu.ee

Katrin Lastik

Kunstiajalugu
Loov eneseväljendus

katrinr@elvag.edu.ee

Leila Vaardt

Vene keel

leila@elvag.edu.ee

Lilia Simson

Saksa keel

simson@elvag.edu.ee

Mall Toim

12k klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Kirjandus ja müüt

mall@elvag.edu.ee

Meelis Roosaar

Muusikaajalugu

meelisrs@elvag.edu.ee

Neti Klemm

Matemaatika

netiklemm@elvag.edu.ee

Sirje Alikas

10k klassijuhataja
Inglise keel

sirjea@elvag.edu.ee

Tarmo Pent

Arvutiõpetus

tarmo@elvag.edu.ee

Tiia Kuresoo

Bioloogia

tiiaku@elvag.edu.ee

Tiit Ustav

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus

tiit@elvag.edu.ee

Elva Gümnaasiumi tunnuslause

Teadmised on igihaljad