Hoolekogu liikmed

Annika Jesin

lastevanemate esindaja

5065488; annika.jesin@gmail.com

Maris Järveoja

lastevanemate esindaja

53807206;
maris.jarveoja@gmail.com

Kristiina Jänes

lastevanemate esindaja

5134867;
kristiina@skycam.ee

Monika Peetsman

lastevanemate esindaja

monika.peetsmann@mail.ee

Ivika Mõistus

õpetajate esindaja

ivika@elvag.edu.ee

Revo Lastik

õpetajate esindaja

56869348;
revo@elvag.edu.ee

Miia Uibo

õpilasesinduse esindaja

miiauibo26@gmail.com

Leelo Suidt

kooli pidaja esindaja

5525187;
leelo.suidt@elva.ee

Kalle Roio

lastevanemate esindaja

Hoolekoguga saab ühendust võtta järgneval e-postil: hoolekogu@elvag.edu.ee

Hoolekogu protokoll 11.03.2020

Hoolekogu protokoll 08.10.2019

Hoolekogu protokoll 09.05.2019

Hoolekogu protokoll 04.02.2019

Hoolekogu protokoll 10.09.2018

Hoolekogu protokoll 06.03.2018

Hoolekogu protokoll 06.11.2017

Hoolekogu protokoll 31.01.2017

Hoolekogu protokoll 08.11.2016

Hoolekogu protokoll 09.09.2016

Hoolekogu protokoll 23.08.2016

Hoolekogu protokoll 02.03.2016

Hoolekogu protokoll 06.10.2015

Hoolekogu protokoll 12.02.2015

Hoolekogu protokoll 04.05.2015

Hoolekogu protokoll 18.09.2014

Hoolekogu protokoll 04.02.2014

Hoolekogu protokoll 11.03.2014

Hoolekogu protokoll 20.05.2014

Hoolekogu protokoll 18.08.2014

Hoolekogu protokoll 10.11.2014

Elva Gümnaasiumi tunnuslause

Teadmised on igihaljad