Sinu teine kodu

Elva Gümnaasiumi õpilastel on võimalik esitada kohataotlus õpingute ajal õpilaskorteris elamiseks. Üks korter on mõeldud tüdrukutele ja üks poistele. Õpilaskorterid asuvad Elva keskuses, kauni Arbi järve kaldal ning koolist kõigest 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Õpilaskorteri koha taotlemiseks peab Elva Gümnaasiumi õpilane:

1. tõestama, et tema vajadus õpilaskorteri koha saamiseks on põhjendatud (võib tulla kohale või saata põhjendatud õpilaskorteri avaldus juhiabile);
  2. kui õpilane on saanud nõusoleku, et saab õpilaskorterisse toa, siis tuleb täita avaldus (vorm on kooli kodulehel) ning tutvuda sisekorraeeskirja ja ohutusjuhendiga ning allkirjaga saata või tuua avaldus juhiabi kätte;
  3. õppeaasta alguses korraldab õpetaja Cati Krillo koosoleku, kus õpilane saab vajaliku informatsiooni korteri kasutamise kohta.

Küsimustega õpilaskorteri kohta palume pöörduda Cati Krillo poole (cati@elvag.edu.ee, tel 521 6030).

Elva Gümnaasiumi tunnuslause

Teadmised on igihaljad