13.aprillil toimus Elva Spordihoones klassidevahelise teatejooksusarja “Kiired ja osavad” järjekordne etapp, kus kiiruse ja osavuse kõrval oli suur osa vastupidavusel ning jõul. Osalemas olid kõikide klasside võistkonnad. Tore oli näha õpilaste võistlemishasarti, üksteise toetamist, kaasaelamislusti ja õpetajatepoolset ergutamist. Suured tänud kõigile osalejatele ja korraldajatele!

1.klasside seas oli parim 1.d klassi võistkond, II koha jooksid välja 1.b klassi õpilased. III koht 1.a klassile ja 4.koha saavutasid 1.c klassi lapsed.

2.klasside seas tegi väga tubli võistluse 2.c klass, kes sai ülekaaluka võidu ja oli parem ka 3.klasside võistkondadest. II koha sai 2.a klassi võistkond ja III oli 2.b. Ka 2.a ja 2.b võistkonnad jooksid välja kiiremad ajad ,kui oli 3.klassi võitjal. 4.koha sai 2.d klass.

3.klassside seas oli parim 3.d klass, II koht 3.a klassile, III koha said 3.b klass ja 4. oli 3.c klassi võistkond.

4.klassidest tuli ülekaalukalt võitjaks 4.a klass, II koha sai 4.d klass, III koha jooksis välja 4.b klassi võistkond ning 4. oli 4.c

5.klasside parim oli 5.b klass, järgnesid 5.d, 5.a ja 5.c klassi võistkonnad.

6.klasside võistlusest tuli neli kiireimat aega. I koha saavutas 6.a klassi võistkond, kes edestas ülinapilt 6.d klassi võistkonda. III koht 6.b klassile ja 4. oli 6.c klass.