10 aastat tagasi.

Eelmise aasta lõpus valminud Tartu mnt koolihoone võttis vastu külalisi ja toimus hoone pidulik avamine. Lindi lõikasid läbi maavanem Reno Laidre, koolidirektor Matti Kangor, volikogu esinaine Leelo Suidt, linnapea Toomas Järveoja ja ehitaja esindaja Erki Vutt.

Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutati neli esikolmiku kohta. 8. klasside arvestuses oli parim Cevin Anders Siim ja kolmas oli Johanna Hendrikson, 6. klasside arvestuses oli teine Kaarel Kangro ja kolmas Kaisa Keps. Juhendajad-õpetajad olid Geil Siim, Cati Krillo, Evelin Toom ja Tiia Kuresoo.

20 aastat tagasi.

Elva Algkooli hoolekogu arutas uusi töösuundi ja reastas eduka õpetaja kriteeriumid. Samuti leiti, et edukas õpetaja vajab rohkem tunnustamist.

Peedu kooli pöördumise asjus haridusministeerimi poole, vastas haridusminister Tõnis Lukas, et juriidiliselt on koolide ühendamine korrektne ja haridusministeerium, lähtudes koolide järelevalve aktidest ei leia, et koolide õppekvaliteet ühendamise puhul kannataks.