10 aastat tagasi.

Elva õpilased on head loodusetundjad. Tartu Keskkonnahariduse Keskuses toimunud Hea loodustundja konkursil osales 191 õpilast üheteistkümnest koolist. 8-9 klasside konkurentsis olid parimad meie õpilased Cevin Anders Siim ja Robert Jakob Oetjen. Gümnasistide arvestuses võitsid esikoha samuti Elva õpilased Eleri-Keret Ebruk ja Maris Veskimets. Teiseks jäid Kärt Petser ja Getter Tamme. Ikka meie koolist! Õpilasi juhendasid Geil Siim, Tiia Kuresoo ja Evelin Toom.

Järgmisel nädalal toimuvas üleriigilises õpetajate kolmepäevases streigis osalevad ka 138 Elva Gümnaasiumi ja lasteaedade õpetajat.

20 aastat tagasi.

Elva linnavalitsus kuulutas välja konkursi Elva Gümnaasiumi direktori vabale ametikohale.

Elva linnavolikogu jättis koolide ühendamise otsuse muutmata.

Elva Algkoolil olid rahvusvahelise projekti „Sarnane ja erinev” raames külas õpilased Soomest ja Inglismaalt.