10 aastat tagasi.

Seoses õpetajate üleriigilise streigiga koolid kolm päeva ei töötanud. Lasteaedades käisid linnajuhid lapsi hoidmas.

Tartu Ülikooli Loodusmuuseumis toimunud vabariiklikul viktoriinil ”Eesti linnud” oli 8.-9. klasside arvestuses võidukas Elva Gümnaasiumi võistkond koosseisus Robert Jakob Oetjen, Cevin Anders Siim ja Triin Hunt.

Elva Gümnaasiumi 8. klasside õpilased koos õpetajate Kersti Pajori, Tiiu Ruusi ja Krista Ummikuga osalesid Comeniuse partnerkoolide kohtumisel Austria, Waizenkirchenis.

20 aastat tagasi.

Elva Linnavolikogu otsustas lõplikult Elva Gümnaasiumi, Elva Algkooli ja Peedu Algkooli ühendamise ühtse juhtimise alla. Õpetajate ja halduspersonali ametikohad säilivad.

Koolijuhi ametikohale on välja kuulutatud konkurss.

Elva Algkooli ja Peedu Algkooli hoolekogud, õpetajad ja lapsevanemad on algatanud umbusaldusavalduse Elva Linnavalitsuse haridusnõuniku Mari Novožilova vastu.