10 aastat tagasi.

Ülenurmes toimunud 6- klasside vene keele olümpiaadil jõudsid esikuuikusse meie õpilased Merily Ülper ja Kaisa Liina Keps.

20. koolinoorte karikatuurivõistlusel „Mida naerad, koolijüts?” olid parimate hulgas ka meie õpilased Marta Kotkas ja Eva-Lotta Kooskora, kelle pildid pannakse välja ka vabariiklikul näitusel.

Jüripäevajooksul esinesid edukalt ka Elva gümnaasiumi õpilased.

20 aastat tagasi.

Vabariiklikul bioloogiaolümpiaadil saavutas Elva algkooli 6. klassi õpilane Anette Viljar 4. koha.

Elva gümnaasiumis toimunud eesti heliloojate loomingu kahepäevasest lauluvõistlusest „5 viimast” võttis osa üle 70 noore laulja üle Eesti. Elva laululapsed seekord auhinnalisi kohti ei saanud.

Aprillikuu on Elva algkoolis sõbraliku ja hea käitumise kuu. Viiakse läbi üritus „Meie koolis kiusamist ei sallita”.