10 aastat tagasi

Elva linnavolikogu koosolekul ütles abilinnapea, et koolides õpetajate ja tugispetsialistide palgatõusu oodata ei ole.
Tehakse eeltööd järgmisel aastal toimuvaks kooli 100. juubeliürituste edukaks läbiviimiseks. 9. novembril on kavas heategevuslik kontsert, kus kogutakse raha koolipoisi skulptuuri modelleerimiseks.

20 aastat tagasi
Uue linnavolikogu koalitsioonilepingus leiti, et üheks oluliseks hariduse kvaliteedi mõõdupuuks Elva gümnaasiumi jaoks on kooli lõpetanute kõrgkooli sissesaanute arv.
Toimus nelja kooli kohtumine matemaatikas. Osalesid 5.-9. klasside õpilased Tartu Veeriku koolist,
Ülenurme gümnaasiumist, Tartu Kommertsgümnaasiumist ja Elva gümnaasiumist. Meie 7. ja 9. klasside võistkonnad saavutasid II koha. Võidukas oli 8. kassi võistkond