10 aastat tagasi

Elva gümnaasiumi kaheksa õpilast osalevad looduskaitsele pühendatud rahvusvahelises viktoriinis.

Maakonna parim inglise keele oskaja on Elva gümnaasiumi 12. klassi õpilane Mikk Tark. Ta esindab maakonda ka vabariiklikul õpilasolümpiaadil.

Elva gümnaasiumi külastas endine Eesti Kaitseväe juhataja kindral Ants Laaneots. Põhjus – kool avab järgmisest õppeaastast kodanikukaitse õppesuuna ja kindral käis riigikaitsest rääkimas 9. klasside õpilastele.

Maakonna parimad geograafiatundjad õpivad Elva gümnaasiumis. Maakonna geograafiaolümpiaadil saavutas esikoha Miikael Johan Tamm 8. klassist ja Erik Ambre gümnaasiumi arvestuses. Seitsmendate klasside arvestuses oli Hans-Hendrik Karro teine.

ERMi näitusemajas toimunud 17. koolide vabariiklikul joonistusvõistlusel võitis 1B klassi õpilane Jete Jänes eripreemia.

Elva gümnaasiumis toimus järjekordne heategevuslik jõululaat, kus kogutud 300 eurot annetati Tartu koduta loomade varjupaigale.

Elva gümnaasiumisse asus tööle uus huvijuht Meelika Kaarna.

20 aastat tagasi

Soome noorsootöötajad külastasid Elva gümnaasiumi.

Elva linnavalitsus eraldas raha Tartus Aura Keskuses kolmandate klasside ujumiskursuse finantseerimiseks 30 000 krooni.

Elva gümnaasiumis toimunud Tervisepäeval räägiti narkomaaniaga seotud probleemidest.