10 aastat tagasi

Elvast sai aastaks Eesti metsapealinn ja koolis viidi läbi ka vastavasisulisi üritusi.

Elva õpilased on Tartumaa parimad emakeeles. Ave Vister oli parim 10. klasside ja Maris Veskimets 12. klasside arvestuses. Õpilaste juhendaja oli õpetaja Lea Tooming.

Elva kooli vilistlasest, kirjandusteadlasest Jaak Peebost sai Elva 14. aukodanik.

Meie kooli vilistlane, legendaarne jalgrattatreener Jüri Kalmus pälvis Tartumaa teenetemärgi „Kuldne Tammeoks”.

Elva koolis toimus ülevabariigiline ilukirjandusliku tõlke võistlus, mille organiseerijaks oli emakeeleõpetaja Lea Tooming.

20 aastat tagasi

Elva gümnaasium korraldab lahtiste uste päeva, kuhu oodatakse lastevamemaid tutvuma koolieluga.

Linna sotsiaalkomisjon eraldas 18 000 krooni projektile „Esmaabikapp 2003”, mille teostamise käigus tutvustatakse 12-13-aastastele õpilastele esmaabivõtteid.