10 aastat tagasi

Tartus, AHHAA keskuses toimunud rahvusvahelise robootikavõistluse FIRST LEGO finaalis võistles ka Elva gümnaasiumi võistkond.

Elva gümnaasiumis toimus viiendat korda maakondlik Muinasjutuvestja konkurss, kus meie õpilased võitsid kaks auhinnalist kohta. 1. klasside arvestuses oli Karolina Paumets teine ja 2. klassidest saavutas Mattias Timm Rast samuti teise koha.

Kultuurikeskuses Sinilind avati meie vilistlase Rein Kuresoo loodusfotode näitus.

Seoses Elva kuulutamisega Eesti Metsapealinnaks, valmistasid meie õpilased koos vanematega kooli tööõpetuse ruumides lindude pesakaste.

20 aastat tagasi

Elva gümnaasiumis pööratakse suurt tähelepanu koolivägivallaga seotud probleemidele. Koolipsühholoogid Kai Karu ja Helle Müller annavad Postipoisis ülevaate olukorrast koolis ja meetmetest, mis peaksid tagama koolikiusamise vähenemise.

Linnavalitsus kehtestas pedagoogide uued palgamäärad.

Ülle Särg kirjutab Postipoisis pikema arvamusloo Peedu kooli kaitseks.