10 aastat tagasi

Elva gümnaasiumi neidudekoor Merike Alliku juhendamised esines emakeelepäeva tähistamiseks Helsingis Eesti Majas.
Rahvusvahelise Comeniuse projekti raames kohtusid partnerkoolid Taanis, Engesvangis. Seekordseks teemaks oli „Ettevõtlikud keskkonnateadlikud noored hakkavad tegutsema”. Meie kooli ja ühtlasi ka Eestit esindasid seal õpilased Rein Leetmaa, Pirgit Treier, Hannabel Rebane ja Kristiina Keps, kellega olid kaasas õpetajad Krista Ummik ja Joosep Tosmin.

20 aastat tagasi

Toimusid Elva Kooli minimissi valimised, kus konkureerisid 4. – 6. klassi 11 tüdrukut. Minimissiks osutus valituks Liis Ülper.
Elva gümnaasiumis tähistati emakeelepäeva. Algkoolimajas korraldati õpitubadega keelekarussell, kus võistlejatel tuli lahendada erinevaid emakeelega seotud ülesandeid.
Kooli Puiestee õppehoones toimus „Turvalise keskkonna arendamise” projekti raames kaks loengut õpetajatele ja lastevanematele.