10 aastat tagasi

Elva gümnaasiumi 8. klassi õpilane Eleriin Rein jagas 1.-2. kohta vabariiklikul õpilaste karikatuurivõistlusel „Mida naerad, koolijüts?”.
Tartu Ülikooli teaduskoolis toimunud koolinoorte vabariiklikul füüsikaolümpiaadil saavutas meie õpilane Jonatan Kalmus põhikoolide arvestuses kolmanda koha, millega kaasnes ka Swedbanki stipendium.
Elva gümnaasiumi vilistlane Milli Maier võitis oma ehtega mainekal disainikonkursil Itaalias kolmanda koha.

20 aastat tagasi

Elva gümnaasiumi õpilased võtsid osa kuuendat korda toimunud Elva laste näitemängupäevast. Laura Kurg võitis eripreemia.
Elva gümnaasiumi vilistlane, tuntud jalgrattatreener Jüri Kalmus pidas oma 60. sünnipäeva ja jagas mõtteid oma eluteest ka Elva Postipoisiga.