10 aastat tagasi

Tutvustati Elva gümnaasiumi õppesuundi ja esile toodi uus suund – riigikaitse, kus plaanitakse teha koostööd Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustega.
Elva gümnaasiumi aulas peetakse kooli kunagise õpetaja ja helilooja Eduard Oja mälestuskontserti, kus esineb ka kooli poistekoor.
Kooli aulas tähistati piduliku kontserdiga meie endise õpetaja ja tantsujuhi Helbe Otsa 80. sünniaastapäeva.

20 aastat tagasi

Eesti Metsaülemate Ühingu üritusest „Mets ühendab põlvkondi” võtsid aktiivselt osa ka meie õpilased. Peaorganisaator oli Elva metsaülem Rein Rinne.
Tartumaa koolide murdmaajooksu meistriteks omas vanusegrupis tulid Anni Kuresoo, Liane Pintsaar, Sandra Vahi, Katrin Kasumets, Maris Järveoja, Triin Moont, Kristjan Sööt ja Veiko Kütt.