10 aastat tagasi

Elva koolis uuriti, kuidas õpilased suhtuvad valimisõiguse andmisse alates 16. eluaastast. Noored ise olid valdavalt selle poolt, aga oli ka kahtlejaid.
Kohalikel omavalitsuste volikogude valimistel kandideerib ka mitu Elva kooli töötajat.

20 aastat tagasi

Haridus-ja teadusministeerium ei eraldanud 21. sajandi kooli programmist raha Elva gümnaasiumile, leides, et taotlus ei vasta nõuetele ja põhjendas, et Elva küsis raha erinevate asjade jaoks, liiatigi asub kool erinevates hoonetes.
Elva gümnaasium küsis linna reservfondist raha kahe videoprojektori ostmiseks. Linnavalitsus oli nõus toetama 50%.
Elva gümnaasiumi kergejõustiklased võitsid maakondliku karika nooremas vanuseklassis.
Elva kooli õpilased olid edukad ka kahevõistluse vabariiklikel M-16 suusahüppajate ja kahevõistlejate meistrivõistlustel. Vabariigi noortemeistriks krooniti Kristjan Ilves ja Illimar Pärn.