10 aastat tagasi

Õpetaja Marek Pihlak tutvustas sportlikke sündmusi, mis peaks teoks saama seoses Elva kool 100 tähistamisega. Tähtsamaks neist oleks koolis õppinud väljapaistvate sportlaste stendi koostamine ja vilistlaste ning õpetajate vaheline võrkpallivõistlus.

Vabariiklikel koolispordiliidu teatejooksuvõistlustel Tõrvas sai Elva kooli võistkond kuuenda koha.

1.-5. klasside maastikujooksus võideti pronksmedalid ja sama korrati ka 6.-9. klasside arvestuses.

Elva 45. jalgrataste sügiskrossi eliitklassi meeste võitja oli Elva kooli vilistlane Caspar Austa.

20 aastat tagasi

Elva koolipoisid Rauno ja Jaroslav tõid lauluväljakult leitud rahakoti koos dokumentidega politseisse, kust see edasi leidis tee omanikuni. Politsei avaldas poistele tänu.

Muudeti Elva gümnaasiumi põhimäärust, viies selle kooskõlla linna põhimäärusega.

Elva koolitüdruk Liane Pintsaar tuli Eesti noorte karikavõitjaks murdmaajooksus.