10 aastat tagasi

Puiestee tänava õppehoones avati näitus „Meie inimestelt”, kus saab näha Elva koolis õppinud foto- ja kunstihuviliste loomingut.

Kooli direktor Matti Kangur pöördub veelkord vilistlaste ja kooli töötajate poole, et nad aktiivselt võtaks osa juubelinädala sündmustest ja tutvustab üritusi.

Elva kooli vilistlane Silja Erg avas raekoja saalis oma maalide personaalnäituse.

20 aastat tagasi

Elva gümnaasium korraldas koolivaheajal esimese kooliastme metoodikapäeva, millest võtsid osa ka Nõo ja Valguta koolide õpetajad.

Algkooli kaminasaalis toimuvad juturingid „Vanaaja koolilood”, Kus Tartumaa muuseumi pedagoog Anneli Aan räägib kooli algusaastatest Elvas.

Elva gümnaasium kutsub üles oma vilistlasi ja õpetajaid väärikalt tähistama kooli 90. sünnipäeva ja tutvustatakse sündmuste kava.