10 aastat tagasi

Tasku Keskuses Tartus toimunud Elva päeval oli esindatud ka Elva gümnaasium, kes tutvustas õppimisvõimalusi meie koolis.
Tartu Ülikooli Teaduskooli korraldatud füüsikaülesannete lahendamise võistlusel „Kajakas” oli edukas meie kooli õpilane Martin Toode, kes võitis 8. klasside arvestuses esikoha ja oli põhikoolide üldarvestuses teine.
Maakonna bioloogiaolümpiaadil oli edukas Kristi Koppel, kes võitis 12. klasside arvestuses esikoha.
Vabariiklikul muusikaolümpiaadil pälvis kolmanda koha omas vanuserühmas Sirle Tobber. Juhendaja Merike Allik.

20 aastat tagasi

Linnavolikogu hariduskomisjonis arutleti kooli tuleviku üle.
Linnavalitsuse kulul viidi vähekindlustatud perede lapsi Vanemuise kontserdisaali kontserdile „Muusika võlumaailm”.
Linn toetas kolme gümnaasiumi poolt esitatud haridusprojekti kokku 39 000 krooniga.