10 aastat tagasi

Elva gümnaasiumi algkoolimajas tutvustati lastevanematele ja õpilastele uut koolivormi.
Nõos toimunud maakondlikul õpilaste füüsikaolümpiaadil olid võidukad 8. klasside arvestuses Ürgen Sõukand ja 9. klassidest Märt Mäemees. Mõlemad on ilmselt kindlustanud koha ka vabariiklikus lõppvoorus. Juhendaja Geil Siim.
Elva matkakeskusesse kogunesid ümberkaudsete valdade juhid ja maavalitsuse esindajad, et arutleda koos meie kooli esindajatega Elva gümnaasiumi tuleviku üle

20 aastat tagasi

Ahviaasta lugude kirjutamise võistlusel oli edukas meie õpilane Diana Jesin 4. klassist.
Maakondlikul vene keele olümpiaadil olid edukad Elli Eensoo, Eveli Õigus ja Donat Reznikov, kes saavutasid võistkondliku II koha. Neid õpetavad Jelena Pert ja Lia Vahter.