10 aastat tagasi

Ülevabariigilisel õpilaste tõlkevõistlusel, mida korraldati meie kooli kirjandusõpetaja Lea Toominga eestvõttel, pälvis ühe esikohtadest vene keelest tõlkimise eest meie õpilane Magnar Aruoja.
Kooli vilistlaskogu koosolekul tehti tagasivaade kooli juubelipeole ja kaaluti tulevikuplaane.
Elva gümnaasiumis avati Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengite joonistuste näitus ODE.
Kooli hoolekogu esinaine Leelo Suidt analüüsis kooli tegevust ja leidis selles positiivseid suundumusi.

20 aastat tagasi

Tiigrihüppe sihtasutuse projekti IPM Tools raames tehti Elva gümnaasiumis animafilme.
Elva gümnaasiumi Puiestee võimlas toimus Võimla mitmevõistlus, kus suurem osa osavõtjatest olid meie õpilased, aga ei puudunud ka naaberkoolide esindajad.