10 aastat tagasi

Rahvusvahelistel laskesuusavõistlustel Kontiolahtis (Soome) võitis Roland Lessing meeste 10 kilomeetri sprindidistantsil teise koha.

Rahvusvahelisel Kaimo Keeraku judoturniiril võitis Pärt Laas oma vanusegrupis esikoha ja Martin Järveoja oli täiskasvanute arvestuses teine.

20 aastat tagasi

Elva Linnavalitsuse istungil arutati õpilastele sõidusoodustuste võimaldamist.

Elva Algkooli poistekoor sai 40 aastaseks. Selle tähistamiseks korraldati pidulik kontsert, mida dirigeeris Maimu Sirel. Aegade jooksul on poistekoori juhendanud ka Anne Raudsaar, Meelis Roosaar, Ain Tarro ja Riina Metsküla.

Elva Gümnaasiumi võrkpallipoisid tulid maakonna karikavõitjateks, edestades Nõo Reaalgümnaasiumi võistkonda.

Vabariikliku keskkoolide võrkpallimeistrivõistluste II liiga võitis Elva Gümnaasium. Turniiri parima mängija eriauhinna sai Urmo Ustav.