10 aastat tagasi

Elva linn tunnustas eelmise aasta parimaid sportlasi. Parimate hulka kuulusid mitmed meie kooli õpilased. Parim naine – Kristel Viigipuu, parim mees – Rolang Lessing, Parim juunior – Kristjan Ilves.

Heiros-Jaanus Sinimäe võitis vabariiklikel A-vanuseklassi kergejõustiku meistrivõistlustel kolm kuldmedalit. Bill-Gabriel Koppel oli parim B-vanuseklassi 1500 m jooksus.

20 aastat tagasi

Linnavalitsuses arutati kooli pedagoogide töö tasustamise aluseid 2001. aastal ja linna eelarvest töötasu saavate õpetajate palgavahesid.

Otepääl toiminud Eesti noorte meistrivõistlustel laskesuusatamises tulid meistriks Priit Viks ja Kauri Kõiv. Lisaks võideti veel kuus kahvatumat medalit.

Elva kooli kauaaegne õppealajuhataja Ilme Muru ja endine õpetaja Evelyn Maldar tähistasid oma 70. sünnipäeva.