10 aastat tagasi

Elva Gümnaasiumi Tartu mnt 3 renoveerimistööde vastu tundis huvi 17 ettevõtet ja pakkumisi laekus üheksa. Odavaima ja kalleima pakkumise vahe oli poolteist miljonit eurot.

Elva Gümnaasiumis teist aastat tegutsev fotoring pani kooli raamatukogus välja fotonäituse „Ööd on siin mustad. Ja vahel ka värvilised”.

Ilmus pikem intervjuu ajalooõpetaja Revo Lastikuga, kes tähistas oma 40. sünnipäeva.

20 aastat tagasi

Kehtestati Elva Algkooli ruumide (aula ja võimla) kasutusele andmise tingimused ja hinnad.

Kinnitati Elva linna 2001. aasta eelarve (31, 341 miljonit krooni) , millest algkoolile oli ette nähtud 2, 54 miljonit krooni ja gümnaasiumile 2,50 miljonit. Investeeringute raha oli algkoolil 750 tuhat ja gümnaasiumil 900 tuhat krooni.