10 aastat tagasi

Elva Gümnaasiumi Tartu mnt. õppehoones alustas tööd Lastavanemate kool. Esimene koolitus oli teemal „Kuidas tõsta laste lugemishuvi”. Koolitajad olid meie õpetajad, Eesti Lugemisühingu mentorid Anne Koppel ja Kaja Lepik.

Alari Pennar püstitas telesarja TV 10 olümpiastarti oma vanuseklassi uue rekordi 60-meetri tõkkejooksus.

Elva Gümnaasiumi võimlemisrühm „Kullaketrajad” võitis Eesti Koolispordi Liidu võimlemisfestivalil eriauhinna efekteima kava esituse eest.

20 aastat tagasi

Vabariigi aastapäeva aktusel Elva raekoja saalis esines päevakohase sõnavõtuga gümnaasiumi direktor Ain Jõesalu.

Elva linnavalitsus tõstis õpilaste koolilõuna hinda kuuelt kroonilt seitsmele, põhjendades, et kuus krooni maksavad ainuüksi toiduained.

Elva Gümnaasiumi võimlas toimus võimlemisfestival „Kõik algab sirutusest”. Korraldajaks oli võimlemisklubi „Airi”.

Elva Gümnaasiumi õpilased tegid Tartu Maratoni auks lumeskulptuure.