10 aastat tagasi.

Elva õpilased, kes seotud Noortekeskusega, korraldasid tipptunnil Konsumi parklas Veronika Laursoni juhendamisel, nn rahvasähvatuse (ingl. k flash mobi) ja jäädvustas selle filmilindile, et seda saaks vaadata ka YouTubest.

Rakveres toimunud Eesti karikavõistluste etapil duatlonis olid oma vanuserühmades parimad Marta Kotkas ja Cevin Anders Siim.

Maakonna koolinoorte meistriteks murdmaajooksus tulid omavanuste hulgas Fee-Marlen Mägi, Laur Tammeorg, Marta Kotkas, Alari Pennar, Bill-Gabriel Koppel, Egle Rekand, Mirjam Laht ja Tanel Kaseorg.

20 aastat tagasi.

Elva kooli võimlas toimus neljandat korda SK Airi poolt korraldatud Aroobikapäev, millest enamik osavõtjaid olid kooliõpilased.

Tartumaa koolinoorte meistriteks murdmaajooksus tulid Sandra Vahi, Kadi Soonberg, Maris Järveoja, Kristjan Sööt, Veiko Kütt ja Kauri Kõiv.