10 aastat tagasi.

Ülelinnalisel koristuspäeval lõid agaralt kaasa Elva kooli õpilased ja õpetajad. Objektid, mida koristada, valiti välja linnavalitsuse spetsialistide abiga. Koristati ka Tartumaa Tervisespordikeskuse ja Heino Prosti Põllumajandustehnika muuseumi territooriumit. Koolipoolseks koordinaatoriks oli huvijuht Marge Järveoja.

Otepää Gümnaasiumis toimunud üleriigilisel lauluvõistlusel „Viis viimast” võitis Grand Prix Elise Ustav Triin Normani lauluga „Maa ja taeva vahel”.

20 aastat tagasi.

Elva päevade noortepäeval osalesid arvukalt Elva koolide õpilased. Korraldati joonistusvõistlus, kus edukamad olid Raidy Mägi, Kertu Tenso, Liis Ülper, Berit Neuman ja Rait Jõgi.

Kirjandusliku omaloomingu konkursi võitjad olid Siim Naur, Kaisa Lepik, Karina Kelle, Madis Raik ja Cathy Peterson.

Elva teemalise viktoriini võitsid Taali Laur, Karina Kelle ja Charles Villmann.

Ajalooõpetaja Tiit Ustav rääkis linna ajaloost ja siin elanud kultuuritegelastest. Õpilased Heilo Altin ja Martin Jõesaar tegid ettekande Elva kooli ja selle hoonete ajaloost.