10 aastat tagasi.

Eest Olümpiakomitee toetusprojekti „EOK tuleb kooli” raames sai Elva Gümnaasium 5 jalg-, 17 korv- ja 14 võrkpalli.

Elva Gümnaasiumis tähistati Euroopa päeva kontsertetendusega, kus kaasa lõid nii õpilased kui õpetajad.

20 aastat tagasi.

Moodustati komisjon riigihanke läbiviimiseks Elva Gümnaasiumile arvutite ostmiseks.

Elva Algkooli aulas toimus Elva Kammerkoor „Solenne” 5. aastapäeva kontsert.

Eesti Koolispordi Liidu kergejõustiku meistrivõistlustel tõi Elva Gümnaasiumi tüdrukute võistkond koju võidukarika. Tublimad olid Triin Vahi, Liina Remm, Kadi Soonberg, Kadi Kalda ja Liina Karo.

Elva Päevade raames toimunud kirjandusliku omaloomingu võistlusel võitsid auhindu õpilased Ain Tullino, Priit Märtin, Taavi Raidma, Siim Naur, Kaisa Lepik ja Madis Raig. Uurimistöödest oli parim 10 klassi õpilaste Heilo Altini ja Martin Jõesaare (juhendaja Tiit Ustav) „Elva kool ja koolihooned läbi aegade”.