10 aastat tagasi.

„Elva Postipoisis” ilmus pikem intervjuu kooli pikaaegse matemaatikaõpetaja Kally Sillaga, kas on ühtlasi ka meie kooli vilistlane.

Vilistlane Caspar Austa võitis Filter Maanteekarikasarja III etapi Pandiveres ja juhib karikasarja.

Meie kooli noorsportlastest olid TV 10 olümpiastarti neljandal etapil võidukad Andri Luik, Johannes Sikk, Alari Pennar, Ergo Tamm, Heiros-Jaanus Sinimäe, Marta Kotkas, Bill-Gabriel Koppel ja Tanel Kaseorg.

Elva Linnavalitsuse tänukiri anti õpetajatele Tiiu Ruusile ja Kally Sillale.

20 aastat tagasi.

Elva Gümnaasiumi huvijuhile Tiina Tammesoole eraldati tööandja poolt korter Jaani tänavale.

Ajalookonverentsi Kultuurikeskuses „Sinilind” juhatas sisse gümnaasiumi direktor Ain Jõesalu ja suurema osa publikust moodustasid gümnaasiumi õpilased. Konverentsi temaatika haaras lähiajalugu. Esinejate seas olid Trivimi Velliste ja Küllo Arjakas.

Ajalehes andis Karl Muru pikema ülevaate juubilar Ain Kaalepi elust ja loomingust.

Elva Gümnaasiumi aulas avati traditsiooniline õpilastööde kevadnäitus.