10 aastat tagasi.

Puiestee koolihoones maaliti vilistlase Tiit Veigeli klarnetihelide saatel muusikat. Ürituse korraldas kunstiõpetaja Helle Saue. Teemaks oli „Maalitud jazz”. Osalesid kunstihuvilised õpilased 7.-11. klassini.

Keskkonnaminister Keit Pentus andis Viljandis toimunud loodusõhtul vabariigi 20 tublimale õpilasele üle noore looduskaitsja märgi. Väljavalitute seas oli ka Elva Gümnaasiumi õpilane Robert Jakob Oetjen.

Elva Gümnaasiumis toimunud vabariiklikul õpilasvõistlusel „Sepapoisid” ühe peapreemia võitis meie õpilane Erik Sammel. Juhendaja õpetaja Aivar Johanson.

20 aastat tagasi.

Linnapea Aare Anderson põhjendab, miks Elva koolide liitmine tagab hea hariduse andmise piirkonna õpilastele. Peedu Algkooli rajaja Ilmar Särg leiab, et koolide ühendamine ei taga konkurentsivõimelise hariduse andmist piirkonna lastele.

Elva Algkooli õpetajad käisid vastuvisiidil Rakvere Algkoolis. See kool paistab eriti silma tugeva huvi- ja sporditegevuse poolest. Vestlusringis jagati üksteise kogemusi ja head praktikat.