10 aastat tagasi.

29. jaanuaril toimus gümnaasiumi Puiestee õppehoone aulas vilistlaslendude teine üldkoosolek, kus kinnitati Elva Kooli Vilistlaskogu põhikiri.

Elise Ustav oli Saaremaal toimunud üleriigilisel noorte solistide laulukonkursil omavanuste hulgas parim juba viiendat korda.

Elvas ehitati lumelinna, milles osalesid ka Elva Gümnaasiumi õpilased. Õpetaja Geil Siimu 7 b klass rajas Arbimäele jänese ja kassi skulptuuri, 11 b klass meisterdas kilpkonna ja ükssarviku ja 9d suure WC poti. Tehti ka hulgaliselt lumememmesid.

20 aastat tagasi.

Elva Gümnaasiumi hoolekogu kuulas koolikella ja leidis, et sõbralikust tundikutsumise helinast on selle hääl küll kaugel. Tehti üleskutse teha annetusi uue, meloodilise koolikella fondi. Kohe esimese nädalaga laekus sinna 1050 krooni.