Asi sai alguse sellest, et olime kevadel andnud sisse taotluse aktiivse klassi nimele. Sel ajal olime juba distantsõppel olnud ja ees terendas veel distantsõppe aega. Olme juba unustanud oma taotluse. Seda suurem oli üllatus, kui saime nüüd  Aktiivse klassi diplomi ja kommikoti. Kommid pistsime nahka, diplomi kinnitasime klassiseinale. Ega me nüüd diplomile kirjutatut eriti uurinud…

Ühel hetkel vaatasime diplomile kirjutatu siiski üle ja saime teistkordse üllatuse osaliseks – sinna oli kirjutatud, et klass saab  30€ klassi tegemiste rahastamiseks. Sõnastus oli küll pisut teine, kuid sisu sellest ei muutunud. No ja siis hakkasid mõtted tööle. Raha on ju tarvis ära kulutada. Otsustasime minna keeglit mängima. Rahastasime oma käigu nii, et osa rahast ise ja osa preemiasummast. Olime väga rahul.  Broneerisime reedeks (6. nov.) keeglisaali aja ja nii me siis keeglit mängima läksimegi. Poolteisest tunnist piisas täiesti.

Meile anti 4 mängurada, 2-le rajale 4-ne seltskond, kahele viiene seltskond. Sai võidu peale mängitud, naabermeeskonnale “pähe tehtud” ja ise “pähe saadud”. Vabalt ilma võistluseta mängitud. Friikaid söödud, coca colat ja maitsevett joodud. Nii see poolteist tundi otsa saigi. Oli igavesti tore koos oma klassiga niimoodi olla.

Tekst ja fotod Külli Korol