Rahvusvahelisel muusikapäeval, mida tähistatakse 1.oktoobril, on võimalik osaleda Klassikaraadio poolt korraldatud muusikaviktoriinis -nii ka sellel aastal.

Elva Gümnaasiumist osales sel aastal neli klassi, kokku 98 õpilast. Meie koolist panid oma teadmised proovile 2a, 7a, 8c klass ja 10. klassi üks rühm. Läbiviijateks ja juhendajateks olid õpetajad Meelis Roosaar, Marika Loderaud, Geil Siim ja Merike Allik. Küsimused olid klassikalisest muusikast kuni popmuusikani ja vastamisrõõmu jagus väikestest õpilastest suurteni.

Esmaspäeval, 14.oktoobril käisid Klassikaraadio esindajad meil külas: peatoimetaja Tiia Teder, toimetaja, saatejuht Lisete Velt ja toimetaja Raili Ots. Selgus, et Elva Gümnaasiumist oli üle Eesti osalejaid kõige enam ja meile toodi magusaks kingituseks kaks suurt torti.

Ühiselt vesteldi viktoriini ja muusikateemadel ning maiustati tordiga.

Oli väga tore ja soe kohtumine Klassikaraadioga, aitäh!

Järgimisel aastal uuesti!