Esmaspäeval, 13. veebruaril, toimusid Tartu Ülikooli spordihoones Tartumaa meistrivõistlused pallilahingus. Võrkpalli Pallilahing on 1-3. klassi lastele kohandatud lihtne ja lõbus pallimäng. Mängu eesmärgiks on saata pall ülaltsööduga üle võrgu nii, et see maanduks vastase väljakupoolele ning palli püüdes takistada selle maandumist oma väljakupoolele. Mängus on korraga kaks palli.

Tartumaa meistrivõistlustel osales Elva Gümnaasium nii poiste kui ka tüdrukute arvestuses kahe võistkonnaga. Tüdrukute arvestuses alistas Elva G. I võistkond kõik oma vastased ning saavutas kindla esikoha. Elva G. tüdrukute II võistkonnale tubli 4.koht. Sarnaselt tüdrukutele tuli ka maakonna meistriks meie poiste I võistkond, kes seljatas kindlalt kõik oma vastased. Suure üllatuse pakkus, aga Elva G. poiste II võistkond, kes südika esitusega saavutas 2. koha. Nii poiste kui tüdrukute II võistkond koosnes eranditult 2. klassi õpilastest. Kuna pääsu vabariiklikule finaalturniirile tagasid maakonna kaks parimat, siis tähendas see seda, et Super Skypark Pallilahingu finaalis olime esindatud kolme võistkonnaga.

Finaalturniir toimus vaid kaks päeva hiljem, samuti Tartu Ülikooli Spordihoones. Kokku osales 33 võistkonda üle Eesti.

Poiste turniiril näitas Elva G. I võistkond väga edukat mängu. Alagrupiturniiril suudeti alistada Pärnu Kuninga tn. Põhikool, Tartu Lõuna-Tera kool ja Tallinna Audentese Erakool. Ainukene kaotus tuli vastu võtta Harkujärve Põhikoolilt. Sellega tagati pääs veerandfinaali. Veerandfinaalis alistati Türi Põhikool ning poolfinaalis oldi osavamad Vaida Põhikoolist. Finaalmängus kaotati tulise lahingu järel Tartu Tamme Koolile. See tähendas seda, et kokkuvõttes saavutati väga tubli 2. koht!

Elva G. poiste II võistkond alistas alagrupiturniiril Pärnu Ülejõe Põhikooli ning kaotas mängud Türi Põhikoolile ja Vaida Põhikoolile. Kohamängudes tuli napid kaotused vastu võtta nii Tarvastu Gümnaasiumilt kui ka Tartu Lõuna-Tera koolilt. Kokkuvõttes 12.koht.

Tubli esituse tegi jälle Elva G. tüdrukute võistkond. Alagrupimängudes alistati kõik vastased. Audentese Erakooli, Uulu Põhikooli ja Türi Põhikooli võitmisega saavutati alagrupis 1. koht ning tagati pääs veerandfinaali. Veerandfinaalis tuli vastu võtta napp kaotus hilisemalt finalistilt, Pühajärve Põhikoolilt. See tähendas seda, et edasi mängiti 5-8. koha peale. Võit Imavere Kooli üle ning kaotus Uulu Põhikoolile tähendas, et kokkuvõttes teenisid Elva G. tüdrukud tubli 6.koha!