18.mail toimusid Rakveres Eesti Koolispordi Liidu MV kergejõustikus. EKSL asepresident, koolidirektor Tarmo Post, saatis meid hommikul motivatsioonikõnega teele. Suured tänud kõigile kooli esindanud võistlejatele😍 ja nende juhendajatele.Võistlesime tugevamas, esimeses, liigas Eesti parimate koolide seas. Võistkondlikult saadi 6.-9.klasside vanuserõhmas 7.koht, kusjuures 6.koht jäi vaid 6 punkti kaugusele. Kahjuks saadi ühel alal tabelisse null ja nii mõnigi meie tubli sportlane ei saanud kas vigastuse või mõnel muul põhjusel osaleda. Käegakatsutavas kauguses oli ka 4.koht. Gümnaasiumide arvestuses meie koolile 10 võistkonna seas tubli 8.koht.

Gümnaasiumide arvestuses võitis Iiris Rehme 100 m jooksus kuldmedali väga hea ajaga 12,80.

6.-7. klasside 600 m jooksus võitis hõbemedali Kärt Hanni isikliku rekordi 1.51.00-ga.

8.-9.klasside seas võitis Marie Pihlap 100 m jooksus pronksmedali ajaga 13,53.

Superjooksu tegi Joonas Vähi, kes jalavalu kiuste võitis 1500 m jooksus pronksmedali ajaga 4.49,16.

Neljanda koha sai G. arvestuse kettaheites Carmen Beljaev isikliku rekordi 25.61-ga, kusjuures pronksmedal jäi vaid 40 cm kaugusele. 6.-7. klasside palliviskes parandas Agnes Kesa tublisti oma isiklikku rekordit, tulemus 42.50 andis 4.koha ja pronksmedalist jäi lahutama vaid pool meetrit.Erika Hiiemäe sai 600 m jooksus 4.koha ajaga 2.00,00. .8.-9.klasside 800 m jooksus oli Sandra Movits 4. ajaga 2.47,08

Esikümnesse jõudsid oma vanuserühmades Liis Suits 5.koht 100 m jooksus, 6.koht Kärdile kaugushüppes ja Mariele kaugushüppes, ning Ingrid Hiiemäele kõrgushüppes.7.koht Kevo Kasesalule 60 m jooksus, Carmenile kaugushüppes ja Ingrid Hiiemäele 800 m jooksus . 8.koht Maria Hiielole 60 m jooksus, Joosep Lehesele kuulitõukes, Risto Rosenthalile palliviskes, Mariette Pennarile kuulitõukes ja Joonasele 100 m jooksus. 9.koht Heiki Vabritile kettaheites ja Tanel Soopalule kaugushüppes . 10.koht Ragnar Mägile nii 60 m kui ka 800 m jooksus ja Erikale 60 m jooksus. Kooli esindasid veel Anete Nigol, Aron Matthias Kütt, Laura-Liisa Pihlak, Keity-Lotta Pent, Kaur Hansen, Liis Liivsoo, Janeli Aan, Markus Nigol, Janis Pakassaar, Mikk Markus Jänes ja Maario Punder. Suured tänud abi eest ka meie kooli vilistlasele Edward Henno