9.märtsil toimus Tartu Ülikooli Spordihoones võistlussarja 3.etapp.

TV vanuseklassis (2009/10) sai 6.b klassi õpilane Säde-Ly Lille kaugushüppes II koha isikliku rekordi 4.32- ga. Kärt Hanni 7.d klassist sai 4.koha tulemusega 4.31, III koht saadi sama tulemusega, aga paremuselt teine hüpe oli Kärdil nõrgem. Kõrgushüppes sai Kärt 4.koha tulemusega 1.20.

Nooremate poiste ( 2011.a ja hiljem sünd.) seas parandas Ardo Paas ( 3.b) kaugushüppes tublisti oma isiklikku rekordit ja sai III koha tulemusega 4.21. Ardo võistles 2 aastat vanematega.

PV seas tegi tubli võistluse Andre Johanson 7.d klassist. Ta püstitas 2 isiklikku rekordit ja sai nii kõrgushüppes kui ka kuulitõukes III koha. Kõrgushüppes ületas Andre 1.40 , ka II koht saadi sama tulemusega, aga vähemate katsetega. 3 kg kuuli tõukas ta 8.89. Miron Jürgens ( 6.b) ei ületanud kõrgushüppes kahjuks valitud algkõrgust ,1.25.