22.novembril toimus Tartu Ülikooli Spordihoones võistlussarja I maakondlik etapp, kus Elva G õpilased väga edukalt võistlesid.

PN ( 2011.a. ja hiljem sünd. ) vanuseklassi 60 m jooksus toodi Elvasse lausa kaksikvõit. Nii Ardo Paas ( 3.b klass) kui Oliver Kelt ( 5.a.) võitsid oma eeljooksu: Ardo aeg oli 9,26 ja Oliver läks finaali parima ajaga , 9,21. Finaalis tuli võitjaks 2 aastat vanematega konkureerinud Ardo, kes parandas ka oma aega, võidu tõi tulemus 9,21. Oliverile pingelises konkurentsis 2. koht ajaga 9,25.

TN seas täitis Mariann Laul ( 5.c ) 60 m jooksus TV 10 olümpiastarti vabariiklikule võistlusele pääsemise normatiivi, eeljooksus oli tema aeg 9,27. Finaalis Mariannile Eesti paremikku kuuluvate tüdrukute järel 4. koht. Luisa Pisek ( 5.d ) jõudis samuti sprindis finaali ajaga 9,96. Finaalis talle tubli 7.koht. Luisa oli väga tubli kõrgushüppes, oma esimesel võistlusel sel alal ületas ta 1.15 ja sai 5.koha.

TV ( 2009/10) vanuseklassi sprindis sai ülekaaluka võidu Kärt Hanni ( 7.d ). eeljooksus püstitas ta isikliku rekordi sisetingimustes, tema aeg 8,85. Finaaljooksu võitis ta ajaga 8,97. Kuuli tõukas Kärt 7.21.

PV seas sai Andre Johanson ( 7.d ) 60 m jooksus 6. koha ajaga 9,68.

3.detsembril on Võru Spordikeskuses ees ootamas võistlussarja I vabariiklik etapp, kus saavad osaleda normitäitjana Mariann ja maakondliku etapi võitjatena Ardo ja Kärt.

Suured õnnesoovid meie kooli esindanud õpilastele ja tänud nende juhendajatele ja toetajatele!