EG poiste I võistkond

Kolmapäeval, 7. veebruaril, toimusid Tartu Ülikooli spordihoones Tartumaa meistrivõistlused pallilahingus. Võrkpalli Pallilahing on 1-3. klassi lastele kohandatud lihtne ja lõbus pallimäng. Mängu eesmärgiks on saata pall ülaltsööduga üle võrgu nii, et see maanduks vastase väljakupoolele ning palli püüdes takistada selle maandumist oma väljakupoolele. Mängus on korraga kaks palli.

Tartumaa meistrivõistlustel osales Elva Gümnaasium poiste arvestuses kahe ja tüdrukute arvestuses ühe võistkonnaga. Tüdrukute võistkond pidas turniiri jooksul palju tasavägiseid mänge, aga võiduarvet sel korral avada ei õnnestunud. Sarnaselt tüdrukutele said ka Elva G II võistkonna poisid mitu geimi võitu, aga otsustavad geimid pöörasid enda kasuks napilt vastased ning kohamängudele sel korral ei pääsetud. Poiste esimene võistkond näitas terve turniiri vältel ilusat ja võitluslikku mängu! Turniiril alistati kõik vastased ning teist aastat järjest toodi võidukarikas Elvasse! Maakonna meistritiitliga tagati ka pääs Super Skypark Pallilahingu finaali!

Finaalturniir toimus 19. veebruaril Tartu Ülikooli Spordihoones. Kokku osales 29 võistkonda üle Eesti.

Poisid alustasid turniiri väga hästi. Alagrupiturniiril alistati tulemusega 2:0 nii Iisaku Gümnaasium kui ka Tallinna Kuristiku Gümnaasium ning tagati pääs veerandfinaalidesse. Veerandfinaalis mindi kokku Ülenurme Gümnaasiumiga keda Tartumaa meistrivõistlustel pingelises heitluses alistada suudeti. Ka sel korral oli mäng väga tasavägine, aga pikema õlekõrre tõmbasid nüüd vastased. 2:1 kaotus Ülenurmele tähendas seda, et edasi mängitakse 5-8. koha peale. Järgnevates mängudes võideti Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi 2:0 ning kaotati 2:1 Melliste Koolile. Kokkuvõttes tubli 7. koht terve Eesti koolide arvestuses!