Elva Gümnaasiumi õpilased Emma-Melis Aktas ja Markus Villako said hakkama vägeva tulemusega – võitsid judo Eesti meistrivõistlustelt kahe peale kolm kulda. Emma-Melis alistas kõik oma vastased nii U18 vanuseklassis kui täiskasvanute seas, tulles kõigest 14-aastaselt Eesti meistriks nii U18 kui täiskasvanute hulgas. Markus Villako võitis kehakaalus -73 kg teel finaali kaks vastast ning esikoha heitluses alistas tugeva Tallinna Audentese klubi judoka Saad Dikajevi. Emma-Melis ja Markus treenivad Tartu Do klubis Egert Ehari ja Andre Seppa käe all. Emma-Melis saab esimest aastat kadettides võistelda, sel aastal on eesmärk areneda, võita kõik Eesti ja lähiriikide turniirid, saada esimesed kogemused U18 Euroopa karikaetappidelt ning valmistuda U18 Euroopa meistrivõistlusteks. Markuse eesmärkideks sel aastal on saada üle pidevatest vigastustest ja taas leida ülespidine arengutrend. Võita kõik Eesti ja lähiriikide turniirid, kindlustada endale koht U18 koondises Euroopa meistrivõistlusteks.