Elva spordihoones treeniv ning uueks võistlushooajaks valmistuv Albert Tamm tutvustas Elva Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetajatele üha enam populaarsust koguva discgolfi põhitõdesid. Nelja kordne Eesti meitser ning maailma edetabeli Top 30 mängija viis meid kurssi erinevate visketehnikatega ning demonstreeris erinevaid viskemänge mida koolitundidesse rakendada. Lisaks õpetajate harimisele viis ta ka läbi näidistunni 3.b klassi õpilastele, mis õpilastes palju elevust tekitas. Kuna discgolfiga käib kaasa aktiivne liikumine värkes õhus, siis loodame, et nii mõnigi õpilane sai sellest tõuke vabal ajal koos pere või sõpradega selle spordiala harrastamiseks.

Soovime Albertile edu uueks võistlushooajaks ja täname, et olid valmis külalisõpetajana oma kogemusi jagama!