Hea Elva Gümnaasiumi vilistlane ja sõber!

​​Nii nagu ilmselt juba tead, tähistab Elva Gümnaasium 2023. aasta novembrikuus  oma 110. sünnipäeva. Juubelipidustuste ootuses oleme ka terve aasta kulgenud, kuid nüüd oleme paraku kooliperega võtnud vastu raske, ent meie oludest lähtuvalt realistliku otsuse.

2023/24 õppeaasta tuleb meile tavapärasest keerukam, sest Puiestee 2 õppehoone läheb kauaoodatud rekonstrueerimisele. Uus õppeaasta eeldab kogu kooliperelt tavapärasest rohkem kohanemist. Seetõttu lükkame pidustused aasta võrra edasi ning ootame Sind koolipeole 16. novembril 2024. aastal– ühtlasi saab siis tulla uudistama ka värskenduse läbi teinud Puiestee koolimaja!

Asendame EG 110 juubeli tähistamise maagilise EG 111 sünnipäeva tähistamisega aastal 2024. Ürituse ajakava ja muu oluline info tuleb järgmisel aastal.

Elva Gümnaasiumi koolipere loodab mõistvale suhtumisele!

Lisainfo:
Marek Sammul, direktor