Lähtudes koroonaviiruse leviku tõttu tekkinud olukorrast riigis, võttis Elva Gümnaasiumi kollektiiv vastu otsuse kanda koolimajas maske või visiire (v.a meditsiiniliste vastunäidustustega inimesed). Otsus tehti eesmärgiga vähendada viiruse võimalikku levikut siseruumides.

Õpilastel alates 13. eluaastast on maski kandmine soovituslik (v.a meditsiinilise vastunäidustusega isikud). Maski kandmise kõrval on oluline järgida elementaarseid hügieenireegleid (nt käte pesemine enne söömist; samuti pärast liikumist ühest ruumist teise).

Viiruse leviku tõkestamiseks peame kõik andma oma panuse, alustades rahulikust meelest ja väikestest muutustest olukorraga kohanemiseks. Meie kõigi huvides on õppetöö jätkumine tavapärasel viisil.

Täpsemad juhised on kirjas dokumendis “E-õppe korraldus Elva Gümnaasiumis”.

Lisainfo:
Tarmo Post, Elva Gümnaasiumi direkor