Meil on väga hea meel teatada, et oleme valmis saanud oma uue kodulehe.

Eelmise aasta lõpus tehtud analüüsi käigus selgus, et meie vana kodulehe välimus ei ole enam tänapäevases veebis piisavalt ilmekas. Lisaks märkisid uued külastajad, et puudub otsingufunktsioon ning infot oli liiga palju või oli see segaselt paigutatud. EG direktsioon seadis eesmärgiks luua 2021. a. kevadeks uus koduleht, et kogu informatsioon kooli tegemiste ja pakutavate võimaluste kohta oleks ühest kohast ja väga kergesti leitav.

Meie äsja valminud kodulehekülg on visuaalselt kooskõlas tänapäevaste veebidisaini trendidega, kasutades palju fotosid ja/või illustratsioone ning töötades ühthästi nii mobiilis kui ka suurel arvutiekraanil, informatsioon on lihtsasti leitav nii peamenüüst kui ka läbi erinevate otsingufunktsioonide. Lisaks on uus koduleht loodud kaasaegsele sisuhaldussüsteemile, mis tagab parema kasutajakogemuse ning võimaldab kergemini teha erinevaid muudatusi. Tulekul on ka ruumide ja tehnika broneerimissüsteem.

Uus kodulehekülg on valminud koostöös Nelimeedia OÜ-ga.

Koduleht täieneb pidevalt ja ei saa küll kunagi täiesti “valmis”, aga sellest hoolimata saame täna oma uue lehe üle rõõmustada. Kodulehel tõrgete esinemisel võite pöörduda kooli IT-personali või ka otse arendaja poole info@nelimeedia.ee.

Korduma kippuvad küsimused seoses uue kodulehega:

Kuidas pääseb vanale kodulehele?

Vanale kodulehele pääseb edaspidi aadressilt https://vana.elvag.edu.ee/.

Kui kaua pääseb veel ligi vanale kodulehele?

Säilitame vana kodulehe alles kui arhiivi, kuhu uut sisu enam juurde ei tule. Kõik oluline info on edaspidi leitav ainult meie uuelt kodulehelt. Siiski on võimalik vanalt kodulehelt leida mitmete aastate jagu erinevaid sissekandeid, mida uuele kodulehele enam üle ei toodud.

Kust leida Stuudiumi, Moodle’i, kooli e-maili ja siseportaali lingid?

Need lingid on nüüd leitavad alati kodulehe menüüribalt kohe paremas nurgas asuva otsingukasti kõrvalt.

Kuidas toimub tehnika ja ruumide broneerimine?

Tehnika ja ruumide broneerimine toimub ajutiselt veel vanal kodulehel. Töö uue broneerimissüsteemi kallal juba käib ning peagi on see ka kasutamiseks valmis. Rohkem infot: https://elvag.edu.ee/koolikorraldus/broneerimine-ajutine/

EG direktsioon