24. märtsil toimus Elva Gümnaasiumis Nutispordi peastarvutamise võistluse Tartumaa finaal.

Kohal oli 82 väga tubli nutisportlast, kes osutusid finaali valituks 4 eelneva etapi põhjal. Finaalis oli 35 minuti jooksul vaja omal valikul seitsmest ette antud võistlusalast saada tulemus kirja neljal alal. Osales 13 Tartumaa kooli ja 6 individuaalvõistlejat.

Kõige rohkemaarvulisemalt olid esindatud Mart Reiniku Kool ja Kivilinna Kool. Medaliomanikke tuli kõige rohkem Mart Reiniku Koolist, Lähte Ühisgümnaasiumist ja Puhja Koolist.

Elva koolist võistles 6 õpilast. 2. klassist Teele Terav, kes saavutas väga tubli 4. koha, Gregor Kalnapenkis (8. koht) ja Oliver Koppel (10. koht). 5. klassidest olid võistlustules Marten Vutt, kes saavutas 5. koha, Egert Vutt (7. koht) ja Robin Kull (8.koht). Kõiki esikohaomanikke ootab ees veel mõõduvõtt üldfinaalis teiste maakondade võitjatega.

Elva esindajad. Tagarea vasakult Egert Vutt, Robin Kull, Marten Vutt. Esireas vasakult Oliver Koppel,Teele Terav, Gregor Kalnapenkis.