15.juunil toimus Tamme staadionil sarja 4.etapp. Elva G esindas 16 tublit õpilast.

PN ( 2008.a ja nooremad) 1000 m jooksus võitis II koha 3.c klassi õpilane Rafael Karu ajaga 3.41,99, kusjuures võistles ta 2 aastat vanematega. Tublilt jooksid ka 4.d klassi õpilane Aaron Karu, Gerd Johan Lessing ( 4a) ja Tanel Soopalu (4.d). Kõik poisid saavad ka järgmisel aastal samas vanuseklassis osaleda. Palliviskes jõudis Aaron finaali, 7.koht tulemusega 31 m. Rafael viskas 27.50, Tanel 26.50 ja Gerd Johan 24.50 . Tanel osales ka kettaheites..

PV (2006/07) seas sai Joosep Lehes (6.c) II koha kettaheites tuemusega 25.30. Kaur Hansen ( 6.a) sai palliviskes II koha tulemusega 36.50, kettaheites oli ta III tulemusega 22.35. Ka nemad võistlesid aasta vanemate noormeestega.

TN seas olid kõik meie võistlejad peale Erika Hiiemäe aasta nooremad ja said hulgaliselt võistluskogemusi. Kaks aastat vanematega võistles tublilt meie noorim Säde-Ly Lille ( 3.b) , kes 600 m jooksus sai 11.koha ajaga 2.23,27, palliviskes oli ta 14. tulemusega 16,5 m. Vihmamärg rada jättis oma jälje palliviske tulemustele. Kärt Hanni ( 4.c) oli 600 m jooksus 5. ajaga 2.06,04 ja palliviskes 10. tulemusega 22.50. Erika Hiiemäe (4.a) sai 600 m jooksus 6.koha ajaga 2.06,87 ja palliviskes oli ta 9. tulemusega 24 m. Maria Hiielo ( 4.d) sai jooksus 9.koha ajaga 2.12,15 ja palliviskes oli ta 13. tulemusega 20.50. Jooksus sai Mirtel Sikk ( 4.d) 12.koha ajaga 2.24,95, Cassandra Joosep (4.b) oli 13. Helene Pihlap (4.a) sai 14.koha ja palliviskes oli ta 15.. Palliviskes jõudis finaali Anete Nigol ( 4.b), kokkuvõttes 8.koht tulemusega 25.50.

TV seas sai Ingrid Hiiemäe (6.b) 600 m jooksus II koha ajaga 2.03,31 ja palliviskes oli ta III tulemusega 28.50. Gerlinde Vallikivi (6.c) sai palliviskes sama tulemusega II koha,kuna paremuselt teine tulemus oli tal parem.

9.juunil toimus võistlussarja märtsis toimuma pidanud 3.etapp, kus seekord oli Elvast võistlustules vaid Markus Teppo (4.c), kes osales kuulitõukes ja kaugushüppes. Aasta vanematega konkureerides saavutas ta kaugushüppes II koha isikliku rekordiga 4.21. Kuulitõukes sai Markus 7.koha isikliku rekordiga 7.88.

Tänud kõigile kooli esindanud õpilastele!