Kolmapäeval, 31. jaanuaril, osalesid Elva Gümnaasiumi 1-3. klassi poisid Tartumaa meistrivõistlustel saalijalgpallis. Võistlused toimusid Elva Spordihoones. Konkurentsi olid tulnud pakkuma Ülenurme Gümnaasium, Luunja Keskkool, Vara Põhikool ja Tabivere Põhikool.

Elva poisid võitsid 3 mängu ( Ülenurme II, Vara ja Tabivere) ning kaotasid 2 mängu ( Ülenurme I ja Luunja) ning saavutasid turniiril tubli 3. koha!

Elva Gümnaasiumit esindasid:

Kristian Org 3.a
Robin Schüts 3.c
Kristofer Kuresoo 3.d
Simo Aarike 2.b
Kaspar Kasemets 2.b
Kenneth Aron Koddala 2.b

Teisipäeval, 20. veebruaril, oli järg 4-6. klassi poiste käes. Samuti Elva Spordihoones toimunud võistlustel oli sel korral konkurents tihedam. Elva Gümnaasium oli välja pannud 2 võistkonda ning võistlustulle asuti Luunja Keskkooliga, Ülenurme Gümnaasiumiga, Alatskivi Juhan Liivi nimelise Kooliga, Laeva Põhikooliga, Rõngu Keskkooliga, Võnnu Keskkooliga ja Vara Põhikooliga.

Elva Gümnaasiumi I võistkond saavutas võistlustel 5. koha. Alagrupiturniiril saavutati 2 võitu (Vara ja Võnnu), 1 viik (Alatskivi) ja 1 kaotus (Ülenurme). See tähendas seda, et alagrupis jäädi napilt Ülenurme ja Alatskivi järel kolmandaks ning medalimängudeni sel korral ei jõutud. 5-6. koha mängus alistati kindlalt Laeva Põhikool.
Koosseis:
Ottomar Karu 6.b
Roomet Mosov 6.b
Egert Toots 6.b
Egert Vutt 6.b
Marten Vutt 6.b
Gregor Kruuse 6.a
Alex-Johannes Sula 6.a

Elva Gümnaasiumi II võistkond näitas võistlustel väga südikat mängu ning saavutas 4. koha! Kaks aastat vanemate poiste vastu mängides saavutati alagrupis 2 võitu (Laeva PK ja Rõngu KK) ja 1 kaotus (Ülenurme). See tähendas seda, et oma alagrupis saavutati 2. koht ning tagati koht 3. koha mängule. Pronksmedalite eest mindi heitlema Alatskivi Kooliga. Pingelises mängus jäädi suurematele ja füüsiliselt tugevamatele vastastele napilt 1:0 alla!
Koosseis:
Märten Oras 5.c