27. märtsil toimusid Tartu Ülikooli spordihoones Tartumaa koolinoorte karikavõistlused kergejõustikus. Esindatud olid u10- u20 vansueklassid. Elva gümnaasiumi võistkonnas osales 33 õpilast.

Arvestust peeti kolmes kategoorias: u10/12; U14/16; u18/20

Keegi ilma karikata ei jäänud.

Kõige nooremad, u10/12, said kindla võidu. Võistkona kuulusid: Mia- Marie Hanson, Aleksandra Rekand; Loretta Kütt, Mariliis Jürjenson, Loore Hanni, Eliis Puu, Ardo Paas, Robin Schüts ja Kenneth Aron Koddala.

Vanuseklass u14/16 võitsid II koha. Võistkonda kuulusid: Helene Pihlap, Brenda Värv, Kärt Hanni, Mariann Laul, Simelle Sepp, Maria Raudsepp, Säde- Ly Lille, Mirtel Sikk, Isabel Olefirenko, Aron Matthias Kütt, Oliver Kelt, Andre Johanson, Miron Jürgens, Ramon Lall ja Henri Ermel.

Vanuseklass u18/20 võitsid III koha. Võistkonda kuulusid: Kaisa Pastarus, Liisa Krillo, Sandra Movits, Karl Vaht, Erik Ilves, Kennet Maasik, Karla Mets, Sander Aan ja Jonathan Austa.

Suur tänu kõigile õpilastele, õpetajatele ja treeneritele.